Více informací
Cestování

​Půjčovna dodávek


​Půjčovna dodávek Stěhujete se? Kupujete si nové vybavení do domu a auto vám k tomu nestačí? Osobním automobilem byste se museli několikrát otáčet, vracet, nakládat, vykládat a stejně byste to všechno nedokázali odvést. Dodávka je nejlepší řešení, neboť díky ní převezete všechno naráz. Jedná se tak nejen o úsporu času a peněž, ale také vašich vlastních sil.
 
Stěhovák
Už dávno není slovo „stěhovák“ populární slovo. Mnohem příjemnější a levnější řešení je – půjčovna dodávek. Nemusíte se ničeho bát, vozidla jsou bezpečná, nejsou starší než tři roky a často si vystačíte i s řidičským oprávněním skupiny B.  Mimo to může být pro vás jízda v dodávce parádní zážitek. Jen si to představte, sedíte vysoko, nevidíte na kapotu, motor máte v podstatě pod sebou, start-stop systém, tempomat nebo např. přisvětlování do zatáček.
Vůz si můžete snadno zarezervovat online. Na stránkách půjčovna dodávek Praha si vyberete typ dodávky, která se vám líbí a nejvíc vyhovuje vašim požadavkům, zadáte den a hodinu, kdy si přejte vůz vyzvednout a stejně tak i den a hodinu, kdy vůz plánujete vrátit. Automaticky se vám vypočítá cena půjčovného a vy se rozhodnete dál. Buď vyberete jiný termín, jinou dodávku nebo rezervační systém potvrdíte. Pak už jen počkáte na zpětné potvrzení o přijetí vašeho požadavku.
 
Výhody a nevýhody
Nájemné zápůjčky dodávky zahrnuje i pojištění s 10% spoluúčastí (minimálně 10 000,- Kč), dálniční známku ČR. Dodávky jsou zapůjčovány s věděním toho, že nákladový prostor bude používán a tudíž ponese i stopy po využití. V případě poničení či nadměrného znečištění vám ale mohou být účtovány poplatky dle obchodních podmínek. Dodávku si můžete zapůjčit i dlouhodobě, maximálně na období 30 dní. Je na vás, kde si vůz vyzvednete a kam ho vrátíte. Máte možnost vozidlo vrátit nejen v Praze a Ostravě v půjčovně dodávek, ale také je vám nabízena možnost zaparkování vašeho soukromého vozu na místě zapůjčení a to zcela zdarma.

Vyberte si
Půjčovna dodávek Ostrava a Praha nabízí vozy malé i velké, vše do 3,5 tuny. Disponuje vozidly od menších typů Combo, dále Vivaro L2H1 přes větší vozy Oper Movano L2H2 a L3H2 až po ty velké- skříňové či plachtové varianty.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Valentýn v lázních Vánoce za námi, oslava nového roku také a přichází na řadu svátek všech... více ...
​Na zimu do lázní Zima je v plném proudu a možná přemýšlíte, kam se podívat po České... více ...
​Zimní dovolená ve střední Evropě Někdo preferuje dovolenou v tuzemsku, jiný má chuť vyzkoušet zimní radovánky... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: