Více informací
Cestování

​​Křížovky nejen na cesty


​​Křížovky nejen na cesty Ať už plánujete strávit dovolenou kdekoliv, mohly by vám přijít vhod jedny skvělé internetové stránky. Až zjistíte, o čem je řeč, jistě pochopíte. Ruku na srdce, co si s sebou balíte na dovolenou? Opalovací krém, osušku, plavky, knihu, telefon, samozřejmě i nabíječku nebo data banku, peníze nebo třeba i křížovky. Bingo! Do mé cestovní tašky vždy patří celá řada magazínů a časopisů, nejen se zajímavým čtením, ale i s křížovky. Relax u vody by nebyl bez křížovek úplný.

Luští celá rodina
I během dovolené můžete neustále procvičovat vaše logické myšlení, paměť a vědomosti. Stalo se vám někdy, že jste křížovku vyluštili „raz, dva“ a naopak, že vás někdy natolik potrápila a ani tak jste nedošli k závěru a vyluštěné tajence? Luštílek vám snadno a rychle pomůže vyluštit i tu nejtěžší a nejzáludnější tajenku. To je představa, že? Co když budete zrovna luštit křížovky o skvělé ceny nebo dokonce o finance?
Křížovkářský slovník je online a zdarma. Můžete se přihlásit kdykoliv odkudkoliv. Jeho snadné ovládání zvládnou nejen děti, dospělí, ale i babičky a dědečkové. Nemusíte mít s sebou počítač, pohodlně a přehledně vyhledáte vše potřebné i z vašeho mobilního telefonu.Pracujeme se slovníkem
Křížovkářský slovník online má velice snadné ovládání. Do políčka pro vyhledávání můžete napsat celou legendu, nebo pouze její začátek a stisknout enter, popř. lupu. Zobrazí se vám všechna slova, která pro danou nápovědu ve slovníku existují.
Další možností je vyhledávání podle abecedy.
V neposlední řadě lze využít seznam nejnovějších a nejčastěji navštěvovaných slov, které se nachází dole na hlavní straně webu. Luštílkem se můžete pravidelně vzdělávat a hledat nová slova do vaší paměti a zásoby.

Aktuální slovník
Online křížovkářský slovník je vždy zaktualizovaný a najdete v něm jak jednoduché, tak i velmi náročné a pokročilé nápovědy. Slovník je určen nejen pro děti a začátečníky, tak i pro pokročilé a skutečné profíky. Chcete-li mít slovník vždy po ruce, uložte si Luštílek.cz do záložek nebo na plochu telefonu. Budete jej mít neustále při sobě a po ruce.

Boj s demencí
Luštění křížovek vám pomůže nejenom s výhrou, zrelaxovat mysl ale také se postará o vaše zdraví. Bohužel stále větší procento lidí postihuje zákeřná nemoc – demence. Alzheimerova choroba je onemocnění, které omezuje myšlení a paměť. Příznaky této choroby se dají zmírnit různými motorickými tréninky a mimo jiné i luštěním křížovek. I když to nemoc výrazně nezlepší, pomůže to udržet její stav.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Nádherná zima v lázních Chcete si během chladných zimních měsíců užít příjemnou dovolenou spojenou... více ...
Na čem závisí úspěch na finančních trzích Investování na finančních trzích může být náročné a riskantní, ale také velmi... více ...
Očkování koček: Musím očkovat kočku, i když ji nepouštím ven? Očkování koček je důležitým aspektem péče o zdraví vašeho domácího... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: