Více informací
Cestování

​Cestování s karavanem


Klíčová slova
půjčovna karavanů, karavany k pronájmu, karavanem na dovolenou
​Cestování s karavanem Chcete zažít opravdové dobrodružství a nezapomenutelnou dovolenou? Toužíte po změně a užít si každičkou minutu? Jděte vstříc novým zážitkům a originálnímu cestování. Zapomeňte na hotel, kuchyň, nebo luxusní apartmán. Řeč je o cestování karavanem.
 
Půjčení karavanu
Dovolená v pronajatém obytném přívěsu nebo karavanu, je od první chvíle opravdovým dobrodružstvím. I takový styl dovolené může být naprosto komfortní záležitostí, proto neváhejte a rezervujte si karavan ještě dnes.
Půjčovna obytných přívěsů nabízí bezpečné, kvalitní a pohodlné přívěsy, které jsou vhodné hlavně do kempu. Vyberte si ten pravý pro vás. 
Půjčovna karavanů nabízí pronájem přívěsů nebo karavanů za velice přijatelnou cenu. Vybrat si můžete karavan pro dva až šest osob a to buď se základním vybavením, anebo dokonce s TV, DVD přehrávačem a nosičem na kola.


 
Řidičský průkaz skupiny …
Možná se vám vnukla otázka, při přečtení prvního odstavce, zdali máte vůbec oprávnění karavan řídit. Nemusíte mít strach. Většina část obytných aut jsou s celkovou hmotností do 3,5 tuny, a tudíž spadají do skupiny „B“. Pokud se rozhodnete pro tažení karavanu, doporučuji promyslet i vozidlo, které bude trošku silnější a bude doplněno o tažné zařízení.
 
Cestování s dětmi a domácími mazlíčky
Cestování s malými dětmi obytným autem má řadu výhod. Volíte si sami tempo a přestávky podle potřeby a navíc je možné zastavit kdykoliv a kdekoliv. Mimo jiné lze využít sociální zařízení, postele, kuchyňku a to vše přímo ve voze. Při výběru dovolené tak nemusíte řešit otázku obstarávání přistýlky pro děti.
Co se týká zvířátek, tedy přímo domácích mazlíčků, ani u nich není problém. I s pejskem lze kdykoliv zastavit, vyvenčit a pokračovat dál. Další výhodou je snadnější zvykání na prostředí.
 
Půjčení karavanu
Dovolená v obytném autě nebo v karavanu je vhodná pro všechny, kteří milují cestování, aktivní a jedinečnou dovolenou. Nejlepším způsobem karavaningu, je vypůjčit si karavan či obytný přívěs a vyzkoušet si to na vlastní kůži. Jen si představte pohodlnou jízdu v komfortním voze a před vámi prodloužený víkend. Soukromí, možnost kdykoliv zastavit, uvařit, vyspat se, odpočinou apod.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Party stany pro zábavu s přáteli Letní sezóna právě začala a jistě mi dáte za pravdu, že období grilování, oslav... více ...
​Přemýšlíte o nové podlaze? Poradíme vám! Každá podlaha ztrácí v průběhu let svůj originální lesk. Pokud se o ni... více ...
Magnetická tabule na zeď za chvilku. Jak si ji vytvořit Nalepovací magnetická tabule na zeď se hodí k vystavení pohledů, fotografií, na... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: