Více informací
Bydlení

Jak zajímavě oživit interiér


Klíčová slova
interiér, květináč, květník, kytka, doplňky
Jak zajímavě oživit interiér Občas se stane, že vás vaše domácnost a zejména jednotlivé místnosti začnou nudit. Je na čase domov oživit o nové stylové doplňky.
 
Neutrácejte hromadu peněz
Pokud patříte mezi ty, kteří rádi mění a vnáší novinky do bytu nebo domu, jste tu správně. Poradíme vám pár fíglů, jak si z nudného bydlení udělat opět designově nadčasové prostory a neutratit při tom velké peníze. Pořiďte si takové doplňky, které změní interiér k nepoznání.
 

Dekorace
Nejjednodušší varianta pro změnu bydlení je využití dekorací např. do oken v podobě lehké záclony, barevných závěsů v kombinaci s moderním obalem na květináč. Pokud sladíte netradiční barvy jako je tyrkysová, žlutá nebo lila, máte vyhráno. Nikdy nic nezkazíte ani nestárnoucí klasikou – bílou, černou a krémovou barvou. Jen si představte, jak úžasně změníte bydlení tón v tónu. Deka, polštáře, povlečení, ubrus, závěsy, květináče a jiné doplňky, za podmínky že budou korespondovat svou barvou.
 
Květináče
Pokud vám prostory v domácnosti dovolí, vyzkoušejte velký obal na květináč Finezia v krémové barvě. Jedná se o velice efektivní doplněk, který má tu výhodu, že je opatřen vyjímatelnou vložkou, kterou osadíte a nemusíte tak plnit celou nádobu hlínou. I když na první pohled bude květina vypadat robustně a dominantně, jedná se opravdu jen o designový trik. Místnost hodně oživí! Vedle vyšší police nebo skříně „vrstvěte“, vytvořte si tzv. plasticitu a zajímavý dekorační prvek, který se jen tak neokouká.
Rodinám s dětmi doporučuji obal něčím zatížit, aby nedošlo k jeho převrhnutí. Jen si představte, jak malé děti na všechno sahají, opírají se, učí se chodit a takový honosný obal na kytku je pro ně lákadlem. Oblé kameny v dolní části nejsou vidět a svůj účel splní.
Obaly s květinou se budou vyjímat nejen doma v obývacím pokoji, ale také na zahradě nebo balkóně. Jsou vyrobeny z plastového odolného materiálu a navíc nestojí moc. Koupit si je můžete na internetových stránkách vykupto.eu.
Obal na květináč dodá domu či bytu útulnou a milou harmonii. A správně zvolená pokojová rostlina změní místnost k nepoznání. Chcete-li něco originálního a neobvyklého, pak vybírejte zajímavé druhy a tyto netradiční velké obaly.
 
Nábytek
Jestliže vám nové doplňky nestačí, doporučuji vhodně přestěhovat nábytek a místo drobnějších doplňků pořídit např. knihovnu bez předních dvířek, která pokoj opticky nezmenší ale naopak ho parádně oživí.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Jednobarevná trička dokáží s outfitem zázraky Existuje pár jednoduchých módních kousků, které by neměly chybět v žádném... více ...
Jak vybrat dámskou zimní bundu? Nechte se inspirovat Zima už nám klepe na dveře a už i v nižších nadmořských výškách se... více ...
​Milenecký vztah mezi mužem a ženou Je možné, aby mezi mužem a ženou bylo jen čisté přátelství? Nebo je pravda, že... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: