Více informací
Bydlení

​Relaxační masážní křeslo


​Relaxační masážní křeslo Jak už sám název napovídá, relaxační křeslo je určené především pro odpočinek, pohodlí, masáž a relaxaci. Maximální komfort a trvanlivost.
 
Relaxační křeslo
Oproti klasickému křeslu by mělo relaxační masážní křeslo mít opěradlo s větším sklonem a mělo by být vybaveno opěrkami. Odpočívat by měl každý a záleží jen na Vás, jakou formu zvolíte. Při relaxaci tělo regeneruje, uvolňují se svaly a psychika zároveň. Tento typ křesla je určen pro delší sezení, sledování televize, ke čtení knihy nebo zkrátka ke správné relaxaci. Navíc se v něm i příjemně zahřejete. Jak to? Čtěte dál.

Křeslo REGOline
Vesardi.cz nabízí komfortní a vysoce kvalitní křeslo REGOline, které bylo vyrobeno tak, aby splňovalo všechny vaše požadavky. Křeslo je navrženo designéry tak, aby zapadlo do jakéhokoliv interiéru. Dokonale se přizpůsobuje tělu a je také vybaveno masáží vibrací s ohřevem. Podonožka u masážního křesla umožňuje rovnoměrné rozložení sedícího těla a dokonale tím napodobuje relaxační pohovku.
Celkem čítá 8 masážních míst, 6 v židli, 4 v opěráku, 2 v podsedáku a 2 i v opěrce nohou. Promasíruje vás od hlavy až k patě. Vybrat si můžete z pěti různých masérských programů a dokonce zvolit i intenzitu masáže. Jen si představte, jak dopřejete svému tělu masáž zad, hýždí a stehen apod.
Díky vyhřívání křesla se vám zlepší prokrvení těla, odbourávají se tím tukové polštářky a uvolňuje se zablokované svalstvo. Ideální kousek např. do obývacího pokoje pro dlouhé zimní večery. Křeslo je vyrobeno z ekologické kůže, vysoce odolná proti mechanickému poškození. Co se týká spotřeby, maximální spotřeba je 14,4 W.


 
Dominanta pokoje
I když bývá dominantou obývacího pokoje gauč, relaxační masážní křeslo je skoro na stejné úrovni. Velký podsedák, dokonale tvarované područky a opěrka nohou.Křeslo je dostupné např. ve smetanové barvě kůže a mahagonovým dřevem, které se hodí do každého interiéru. Dále v černé, červené, šedé, hnědé a bílé barvě.
Důležitým požadavkem relaxačního křesla by měla být polohovatelnost, kterou si každý může nastavit dle svého přání.
 


Dnešní doba se vyznačuje značnými nároky na pracovní výkony a váš čas. Už dost stresu a únavy! Odpočiňte si v masážním křesle v pohodlí domova. Pohodlnou relaxaci můžete denně prožívat i Vy. Cena relaxačního křesla je opravdu úžasná. Necelých šest tisíc korun, to je za hubičku. A kromě opravdu nízké ceny je výhodou produktu i jeho nosnost, která činí 120 kg.
Užijte si večery u televize s příjemnou domácí relaxací a masáží. 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​EFT terapie neboli metoda emoční psychologie EFT Emoce každého člověka jsou pro nás nesmírně důležité. Celkově dokáží... více ...
​Matrace – nejlepší přítel spánku Značka Bazyl má na svém kontě obrovské množství spokojených zákazníků. Jedná... více ...
Jak naučit děti udržovat doma pořádek Připadáte si doma jako služka, která neustále uklízí pohozené hračky, oblečení... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: