Více informací
Bydlení

​S LED osvětlením ušetříte


​S LED osvětlením ušetříte Světelné zdroje LED v současné době stojí na špičce žebříčku. Nejen že udávají trend, ale také vám maximální ušetří peníze. LED žárovky mají oproti běžným stávajícím žárovkám několikanásobně menší příkon a to díky LED diodám, které mají maximální svítivost.
Dalším bezpochybným argumentem pro pořízení LED svítidel je životnost žárovek. Věděli jste o tom, že mohou sloužit i patnáct let? Ano, je to tak, proto jsou pro uživatele opravdu velmi výhodné.
 
Teplé nebo studené světlo
Některým místnostem sluší studené osvětlení, jiným naopak teplé záře. Žárovky LED umožňují použití různých barevných osvětlení. Některé typy LED žárovek dokonce umí vytvořit svou vlastní scénu. Jedinou podmínkou je použití spínače, který pouhým přepnutím dokonale optimalizuje vaše osvětlení. Také jste si všimli toho, že během pracovní činnosti vám vyhovuje jiný typ osvětlení než k večeru u televize nebo relaxování? Vyberete si podle nálady, podle typu interiéru … záleží jen na vás.
 

Jdeme nakupovat LED žárovky
Pokud jste se rozhodli vyměnit vaše stávající žárovky za LED, určitě uděláte velmi výhodnou investici. Při nákupu mějte na mysli svítivost žárovek, dále pak barvu světla, počet LED, rozměr žárovky a neposlední řadě také úhel rozptylu světla. Zapomenout byste neměli ani na kvalitu LED čipů.
LED žárovky jsou ideální volbou pro centrální osvětlení chodby nebo obývacího pokoje, ale také pro čtecí lampičky nebo jako venkovní osvětlení na prostorné terasy.
Co se moderního trendu týká, snad každá druhá domácnost má LED pásky, které dovedou zpříjemnit každý den a např. i oblékání, vaření, chůzi do schodů apod. LED pásky jsou praktické např. při rozsvícení skříní, okolo postele, nábytku nebo oken. Dají se umístit prakticky kamkoliv. Jejich nulová údržba, nízká spotřeba, dlouhá životnost a jednoduchá manipulace se líbí každému.
 
To musíte mít
LED osvětlení je ve světě populární už řadu let. I v Čechách je tento fenomén stále více oblíben. Vyměňte i vy klasickou žárovku, kterou musíte každý měsíc měnit, vyhazuje vám pojistky, nešetří vám energii a ani nevypadá hezky. Zvolte moderní LED žárovky. Na LED technologie je neuvěřitelný spoleh, a proto se ve velkém používají nejenom v domácnostech, ale také v kancelářích, hotelích, restauracích, fitness centrech, osvětlení sportovišť …  zkrátka všude, kde si jen dovedete představit.
 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Martina napsal:
11.08.2022 08:39:25
LED světla máme už téměř všude a musím říct, že k maximální spokojenosti. Po instalaci jsem opravdu vnímala, že uspoříme nezanedbatelnou část elektrické energie. V interiéru máme většinu světel z https://svetla-elektro.cz/820-led-osvetleni-interieru a musím říct, že svítí moc pěkně a navíc jsou nádherná. Velko výhodu vidím taky v osvětlení exteriéru, protože LEDky jsou na nízké napětí, takže se člověk nemusí bát, že elektřina někde probije apod.

Mohlo by vás zajímat


​EFT terapie neboli metoda emoční psychologie EFT Emoce každého člověka jsou pro nás nesmírně důležité. Celkově dokáží... více ...
​Matrace – nejlepší přítel spánku Značka Bazyl má na svém kontě obrovské množství spokojených zákazníků. Jedná... více ...
Jak naučit děti udržovat doma pořádek Připadáte si doma jako služka, která neustále uklízí pohozené hračky, oblečení... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: