Více informací
Bydlení

​Jak a proč čistit fasádu?


​Jak a proč čistit fasádu? Když je dům nový, vypadá nádherně, čistě a každý majitel se může pyšnit krásnou fasádou. Pokud je váš dům z venku znečištěný, připadá vám, že barva již není tak stálá, že se zkrátka začíná na vašem domě projevovat zub času příliš brzy, máme pro vás řešení. Pokud chcete, aby stavba působila čistým reprezentativním dojmem, musíte fasádu vyčistit.
 
Nečistoty
Na fasádě se nejčastěji usazuje prach, saze, popel, mechy, lišejníky, řasy a dokonce i různé plísně. Aby toho nebylo málo, může se kolem vašeho domu projít vandal a dům „vylepšit“ sprejem. Možná si právě teď kladete otázku, zda se investice do vyčištění fasády vůbec vyplatí. Samozřejmě se nejedná o běžné mytí, jako je např. čištění oken. Dokud nezačnete čistit, ani nevíte, jak bude tato práce komplikovaná (záleží na typu nečistot a stupni zašpinění). Pokud zvolíte správné čističe a profi techniku, máte vyhráno.
Nelekejte se, nemusíte si pořizovat profesionální vybavení, které by bylo opravdu nákladné a pro běžného uživatele nevýhodné. Existuje jiná, levnější cesta. Kontaktujte specializovanou firmu, která se čištěním fasád zabývá.
 
Profesionálové vědí, co dělat
Fasádu vám profesionálové dokáží vyčistit v jakékoliv výšce. Vyčistí dům od prachu, smogu, sazí, popela, plísní, mechu, řas a dalších nečistot.
V prvním kroku je nanesen speciální přípravek s fungicidními přísadami, dále nízkým tlakem vody s přídavkem saponátu začne samotné čištění. Po uschnutí je nutné nastříkat neviditelnou vrstvu protiplísňové ochrany. Na takto vyčištěnou fasádu dostanete záruku 5 let.
 
Nátěry v Brně a Ostravě
Chcete-li zcela nový nátěr fasády, stačí se obrátit na firmu Natřemto.cz, která se postará o to, aby váš dům byl ten nejkrásnější v ulici. Za využití moderní airless technologie docílíte rychlého vyčištění. Nátěry prodlouží její životnost.
Tato firmy natírá fasády v Brně a okolí. Díky nim dosáhnete nejen čistého vzhledu, ale také ochráníte fasádu před zvětráváním, zatékáním vody, chemickým působením kyselých dešťů apod.
Pokud potřebujete natřít fasádu v Ostravě a okolí, neváhejte se obrátit na Natřemeto.cz. Fasádu natírají bez lešení, čímž je ušetřena stavební práce a samozřejmě i finance. Že máte vysoký dům? Není se čeho obávat. Pomocí zvedacích plošin a horolezeckých technik dosáhnou kamkoliv.
 
Pokud se nebudete o fasádu domu starat pravidelně, za pár let bude úplně znehodnocena.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Střešní boxy a nosiče kol Kvalitní střešní boxy a nosiče kol na tažná zařízení budou letošní léto... více ...
​Jaro na zahradě Květiny, slunce, čerstvý vzduch, relax … Také máte rádi, si jen tak sednou na... více ...
​Jarní účesy - jak na to Jaro je v plném proudu a možná právě zvažujete oživit svůj účes. Právě... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: