Více informací
Bydlení

Eurookna


Eurookna Technologie jde neustále dopředu, ale co se týká bydlení a staveb, neustále se vracíme k základním stavebním prvkům – ke dřevu. V tomto článku se budeme bavit konkrétně o dřevěných oknech, jejichž obliba neustále roste.
 
Dřevěné prvky
Jistě mi dáte za pravdu, že dřevěné prvky dodávají domu celkovou image. Dřevo je přírodní materiál s mnoha výbornými vlastnostmi. Dřevo je „živý“ materiál, který neustále pracuje. Reaguje např. na teplotu a vlhkost prostředí. Nemusíte se bát, nejsou to velké změny, ale i tak byste s nimi měli do určité míry počítat. Dřevo jako takové nám přináší vysokou užitkovou hodnotu.
 
Dřevěná okna
Dřevěná eurookna jsou k dostání v různých barevných provedeních. Tato okna vypadají přirozeně a hodí se do každé stavby. Eurookna disponují vysokým tepelným odporem, výrazným snižováním hlučnosti (jsou vybavena izolačním dvojsklem) a díky svému přírodnímu vzhledu dovedou mimo jiné snadno navodit rodinnou a útulnou atmosféru. Eurookna Vsetín mají dlouhou životnost desítky let.
K nejčastěji používaným dřevinám, pro výrobu eurooken, patří borovice, smrk, modřín, dub a meranti (vzhled podobný dubu).


 
Euro 68
Základním modelem eurooken je Euro 68, které se používá nejčastěji pro rodinné domy, novostavby, na rekonstrukce a pro všechny stavby se středními požadavky na zateplení budovy. Mezi základní parametry patří: dvě dorazové těsnění, stavební hloubka o velikosti 68 mm, čtyřvrstvá povrchová úprava Sikkens, prémiové německé kování GU, dvojsklo a 1,3 W/m2K propustnost Uw. Euro 68 nabízí okna na otvírání, fixní, balkonové dveře, posuvné či vstupní dveře a jiná atypická okna.


 
Výhody oken
K těm největším kladům, které eurookna nabízejí, patří úspora tepelné energie, díky čemuž se snižují provozní náklady domu. Další výhodou je vysoká míra bezpečnosti, neboť skla jsou vysoce odolná proti rozbití. V oblastech se zvýšeným zvukovým zatížením tato okna zajisté také oceníte, protože mají výbornou zvukovou izolaci.
Z dalších ocenitelných výhod je právě materiál oken, který zajišťuje paropropustnost, díky němuž okna dobře dýchají.
Vsetín Eurookna jsou pojištěna kvalitními ekologickými nátěry, které mají vynikající odolnost vůči vodě, krupobití a jsou chráněny také před UV zářením.
 
Dřevěná eurookna jsou zárukou prvotřídní kvality, odolnosti a dlouhé životnosti. Pusťte k sobě domů kousek přírody i vy. Vyberte si moderní dřevěná okna – eurookna. 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Kancelářské stoly - nenahraditelní pomocníci Bez kancelářského stolu si nelze představit žádný správně vybavený byt či dům,... více ...
Školní batohy nebo aktovky? Která varianta je pro vašeho studenta nejlepší? Pořídit nastávajícímu studentovi aktovku nebo batoh? Co bude nejlepší? Na trhu je... více ...
Dokonalá pěna na kávě nemusí být jen nedostižným snem. Poradíme, jakým chybám se vyhnout Divili byste se, kolik lidí dokáže tak jednoduchá věc, jako je šlehání... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: