Více informací
Bydlení

​Plastové přepravky


​Plastové přepravky Existuje celá řada boxů, přepravek, beden apod. pro přepravu a skladování věcí. Společnost PK Group 2016, s.r.o. je rodinná firma, která se zabývá prodejem přepravních a manipulačních obalů, pojezdových koleček pro potravinářský, technický, spotřební a jiný průmysl. Vyrábí také velmi kvalitní vozíky pro snadnější manipulaci s přepravkami. V následujícím článku se zaměříme na termoboxy, které se letošní léto vyplatí mít. Jedná se o zachránce venkovních pikniků.

Udržte si potraviny v chladnu nebo snad v teple?
Potřebujete převážet studené nápoje nebo potraviny na venkovní oslavu narozenin? Nechce se vám pořizovat drahá auto lednička? Chcete mít na dovolenou teplé řízky, které si po cestě sníte? Aby si jídlo i po několika hodinách udrželo tu teplotu, kterou potřebujete, museli byste si jídlo ohřát na benzínové stanici nebo mít praktický termobox. Kdo ho má, jistě mi dá za pravdu, že tato maličkost je opravdu k nezaplacení. Využijete ji celoročně.
Polystyrenový termobox má perfektní tepelně izolační vlastnosti. Dokáže uchovat potraviny teplé, i studené – vámi požadovaná teplota bude zachována. Nejčastěji bývají využívány v gastronomii a v potravinářském průmyslu. Přepravují se v nich ryby, maso, ledové kostky, zelenina, ovoce apod. I vy ho jistě využijete v domácnostech a to zejména při cestách autem. Ať už budete převážet řízky na výlet, nebo uděláte větší nákup chlazených výrobků.

Typy termoboxů
Existují dva typy termoboxů a to pro pekařské přepravky a termoboxy pro gastronádoby.  Vybrat si můžete mělký, hluboký, větší, menší, podlouhlý, čtvercový, s rukojetí nebo bez. Samozřejmě že záleží, co v něm budete přepravovat.
Termobox na gastronádoby o velikosti 600 x 400 x 257 mm (35,5 l) je vyroben z trvanlivé expandované polypropylenové pěny. Pro svou velikost bývá nejčastěji používán pro rozvoz jídel, pro catering. Standardní barva je černá. Výhodou termoboxů je stohovatelnost. Přeprava jídla ovšem není jediným využitím. Víte, na co se ještě často používají? Pro přepravu živočichů a rostlin (akvaristika).
Termoboxy si můžete i obohatit o různé vychytávky. Např. o chladící desku, hřející desku, bočnice pro dělící příčky k termoboxům, držák na nápoje, nástavce nebo nerez vozík pod termobox.


 
Je do auta lepší termotaška nebo termobox?
Za mě jednoznačně termobox. Termotašky pouze izolují obsah a udržují jeho teplotu nebo alespoň zpomalují její změnu. Pokud například potřebujete převést potraviny z obchodu domů (máme na mysli pouze přesun po městě z místa A na místo B), bude vám tato varianta stačit. Výhodou termotašek na jídlo je skladnost a nízká pořizovací cena. Můžete ji neustále vozit v autě a využívat v případě potřeby. Chcete-li potraviny zachovat teplé nebo naopak studené a na přepravu potřebujete více času, pak určitě zvolte termobox. Pořizovací cena je vyšší než termotaška, ale nespočetně krát se vám vrátí. I když termobox není v autě příliš skladný, na nákup se vám do kufru vejde, na výlet také. Potraviny vám dokáže udržet v přesně takové teplotě, jakou potřebujete.

https://www.pkgroup.cz/termoboxy/

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Nádherná zima v lázních Chcete si během chladných zimních měsíců užít příjemnou dovolenou spojenou... více ...
Na čem závisí úspěch na finančních trzích Investování na finančních trzích může být náročné a riskantní, ale také velmi... více ...
Očkování koček: Musím očkovat kočku, i když ji nepouštím ven? Očkování koček je důležitým aspektem péče o zdraví vašeho domácího... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: