Více informací
Zdraví

​Zdravotní obuv Santé


​Zdravotní obuv Santé Věděli jste, že nejvíce zatěžovaným tělesným orgánem je srdce a hned po něm lidská noha? Ano, je to tak. Bohužel, zároveň se jedná o nejvíce zanedbávanou část těla. Věnujte více pozornosti výběru vhodné zdravotní obuvi. Nejen že prospějete svému zdraví, ale zároveň budete dodávat pohodlí celému tělu.
 
Zdravotně nezávadná obuv
Když přijde na řadu nákup bot, v první řadě si vybíráte boty, které se vám líbí. Chcete, aby vám ladili k oblečení, byly stylové a moderní. Většinou je vám úplně jedno, jestli máte nohu „napěchovanou“ do nevhodné obuvi, dokud se vaše nohy samy neozvou a nepřihlásí, že je něco v nepořádku. V takovém stádiu nezbývá nic jiného, než navštívit lékaře, aby se vám pokusil nohu vrátit do původního stavu.
Zkuste před nákupem bot uvažovat z druhého konce – ochránit vaši nohu a celé tělo. Obuv hraje opravdu důležitou roli v bytí člověka. Nejdůležitějším úkolem je ochrana nohy před nepříznivými vlivy prostředí. Máme na mysli chlad, teplo, povrch, po kterém chodíte apod. A dále byste vhodně zvolenou obuví měli podporovat základní funkce jako je chůze, běh a stání.
V případě, že máte vrozenou nebo získanou vadu nohou, zdravotní obuvi se nevyhnete.
 
Výběr obuvi
Obuv byste měli vybírat podle účelu, ke kterému chcete, aby vám sloužily. Úplně malinkým dětem se např. nedoporučují tenisky a textilní boty s pryžovou podešví. Proč? Bohužel v takových botách dětem sklouzává noha dopředu a spolu s teplem dochází k poškození kůže a prstů. Zvolte raději usňovou obuv, kde nedochází k takovému přehřátí nohy. S péčí o nohu začněte hned u malých dětí.
Pro celodenní nošení se nedoporučují gumotextilní boty – tenisky, kecky, jarmilky, cvičky. Proč? Jsou určeny hlavně pro venkovní aktivity a sport. Vhodně zvolená obuv netrápí vaše klouby, lýtkové svaly, ale ani záda.
 


Zdravotně nezávadná a certifikovaná obuv Santé
Tradičním českým výrobcem certifikované zdravotní obuvi je od roku 1997 společnost Santé. Poskytuje profesionální služby založené na dlouholetých zkušenostech co se výroby, prodeje a distribuce zdravotní obuvi týče.
Obuv Santé má nadstandardně anatomicky vytvarovanou stélku, která ulehčí spoustu zbytečného trápení ve formě bolesti nohou a ještě ke všemu vám pomůže předcházet deformaci klenby nožní.
K výrobě obuvi jsou používány české materiály a komponenty ze zemí EU. Kvalitní obuv je určena k dlouhodobému nošení, kterou určitě každý z vás ocení.

Pořiďte si kvalitní obuv, která prospívá vašemu zdraví!

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Jak vybrat dámskou zimní bundu? Nechte se inspirovat Zima už nám klepe na dveře a už i v nižších nadmořských výškách se... více ...
​Milenecký vztah mezi mužem a ženou Je možné, aby mezi mužem a ženou bylo jen čisté přátelství? Nebo je pravda, že... více ...
​Veřejná dětská hřiště, radost pro děti Nejen dospělí, ale i děti si všímají prostředí kolem sebe. Veřejný prostor... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...

Kontakt:

Najdete nás: