Více informací
Cestování

​Střešní boxy a nosiče kol


​Střešní boxy a nosiče kol Kvalitní střešní boxy a nosiče kol na tažná zařízení budou letošní léto opravdu potřeba. V následujících řádcích vám poradíme, jak co nejlépe vybrat a investovat, aby vám boxy a nosiče sloužili dlouhá léta.
 
Dovolená je před vámi
Dovolená, léto nebo prodloužený víkend je před vámi a vy se snažíte zamyslet nad tím, jak se co nejlépe vejít do auta? Co si sebou zabalit, abyste se v pohodě vešli? Místo těchto myšlenek se raději zamyslete na to, jaký střešní box vybrat, aby se vám do něj vešlo co nejvíc věcí a jaký nosič na kola vybrat, aby na něm kola opravdu bezpečně držela.
Velice elegantní řešení na cesty je použití střešního boxu, do kterého se snadno a efektivně zabalíte a to i rozměrnější věci. Až budete box vybírat, zkuste se předtím zamyslet, jaká zavazadla nejčastěji převážíte a zvolit box cca o 10 cm větší. Nezapomínejte též na fakt, zda chcete box využívat i v zimě na převoz lyží nebo snowboardu.


 
3 tipy na střešní boxy
Praktický, lehký a skladný box o objemu 320 litrů patří mezi nejprodávanější boxy české výroby. Hakr Magic 320, do kterého se vám vejde např. kočárek nebo 4 páry lyží.
Box o objemu 460 litrů je ideální pro rodinnou dovolenou. Výhodou je centrální zamykání a oboustranné otevírání. Česká značka Neumann je ta nejlepší.
Thule boxy patří mezi kvalitní boxy s vytříbeným designem. Objem 450 litrů, nosnost až 75 kg.
 
Nosiče kol
Patříte-li mezi milovníky cyklistiky a přemýšlíte, že letošní dovolenou strávíte na kolech, určitě se vám bude hodit nainstalovat nosič kol na střechu nebo na tažné zařízení. Víme, jaké jsou přednosti a úskalí jednotlivých možností.
Nosiče kol na tažné zařízení se stávají nejpopulárnějším způsobem, jak přepravovat na osobním automobilu kola. Výběr se v první řadě odvíjí od toho, kolik kol plánujete převážet.
Mezi nejvyšší a nejprodávanější model nosičů kol Trip spadá Hakr Trip 2 Top na dvě jízdní kola. Lze použít i adaptér, čímž zvýšíte kapacitu na 3 kola. Oceníte hlavně jednoduchou manipulaci a snadný přístup do kufru auta.
Italský nosič Menabo Race 4 s nosností až 60 kg převeze 4 jízdní kola. Ideální pomocník pro cestování s rodinou.


 
Nabídka střešních boxů a nosičů na kola je opravdu široká. Máte z čeho vybírat. Zmíněné značky ve článku prošly bezpečnostními testy a budete mít u nich 100% jistotu, že se vám po cestě „nerozpadnou“.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Valentýn v lázních Vánoce za námi, oslava nového roku také a přichází na řadu svátek všech... více ...
​Na zimu do lázní Zima je v plném proudu a možná přemýšlíte, kam se podívat po České... více ...
​Zimní dovolená ve střední Evropě Někdo preferuje dovolenou v tuzemsku, jiný má chuť vyzkoušet zimní radovánky... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: