Více informací
Cestování

​Střešní boxy a nosiče kol


​Střešní boxy a nosiče kol Kvalitní střešní boxy a nosiče kol na tažná zařízení budou letošní léto opravdu potřeba. V následujících řádcích vám poradíme, jak co nejlépe vybrat a investovat, aby vám boxy a nosiče sloužili dlouhá léta.
 
Dovolená je před vámi
Dovolená, léto nebo prodloužený víkend je před vámi a vy se snažíte zamyslet nad tím, jak se co nejlépe vejít do auta? Co si sebou zabalit, abyste se v pohodě vešli? Místo těchto myšlenek se raději zamyslete na to, jaký střešní box vybrat, aby se vám do něj vešlo co nejvíc věcí a jaký nosič na kola vybrat, aby na něm kola opravdu bezpečně držela.
Velice elegantní řešení na cesty je použití střešního boxu, do kterého se snadno a efektivně zabalíte a to i rozměrnější věci. Až budete box vybírat, zkuste se předtím zamyslet, jaká zavazadla nejčastěji převážíte a zvolit box cca o 10 cm větší. Nezapomínejte též na fakt, zda chcete box využívat i v zimě na převoz lyží nebo snowboardu.


 
3 tipy na střešní boxy
Praktický, lehký a skladný box o objemu 320 litrů patří mezi nejprodávanější boxy české výroby. Hakr Magic 320, do kterého se vám vejde např. kočárek nebo 4 páry lyží.
Box o objemu 460 litrů je ideální pro rodinnou dovolenou. Výhodou je centrální zamykání a oboustranné otevírání. Česká značka Neumann je ta nejlepší.
Thule boxy patří mezi kvalitní boxy s vytříbeným designem. Objem 450 litrů, nosnost až 75 kg.
 
Nosiče kol
Patříte-li mezi milovníky cyklistiky a přemýšlíte, že letošní dovolenou strávíte na kolech, určitě se vám bude hodit nainstalovat nosič kol na střechu nebo na tažné zařízení. Víme, jaké jsou přednosti a úskalí jednotlivých možností.
Nosiče kol na tažné zařízení se stávají nejpopulárnějším způsobem, jak přepravovat na osobním automobilu kola. Výběr se v první řadě odvíjí od toho, kolik kol plánujete převážet.
Mezi nejvyšší a nejprodávanější model nosičů kol Trip spadá Hakr Trip 2 Top na dvě jízdní kola. Lze použít i adaptér, čímž zvýšíte kapacitu na 3 kola. Oceníte hlavně jednoduchou manipulaci a snadný přístup do kufru auta.
Italský nosič Menabo Race 4 s nosností až 60 kg převeze 4 jízdní kola. Ideální pomocník pro cestování s rodinou.


 
Nabídka střešních boxů a nosičů na kola je opravdu široká. Máte z čeho vybírat. Zmíněné značky ve článku prošly bezpečnostními testy a budete mít u nich 100% jistotu, že se vám po cestě „nerozpadnou“.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Podzimní radovánky Co se vám vybaví jako první pod slovem podzim? Září, spadané listí, chladná... více ...
Cvičení doma? Proč ne! Ve zdravém těle zdravý duch. Pohyb je součástí každého zdravého životního... více ...
​Buďte krásnější pomocí plastické operace Víte, že spokojená žena rovná se šťastná žena? Ženy se rády zkrášlují,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: