Více informací
Cestování

​Na Slovensko za sněhem


​Na Slovensko za sněhem Máte rádi sjezdovky a jezdíte každý rok na zimní dovolenou na hory? Potom už jste určitě vyzkoušeli nejednou naše české hory, ale co třeba zahraničí? V dnešní době už jsou i čeští lyžaři zvyklí na alpské sjezdovky s veškerými službami a zázemím. Proč ale jezdit tak daleko, když hned u sousedů najdete špičkové lyžařské areály, které nabízí kvalitní služby za sympatické ceny? Na Slovensko jako lyžařskou destinaci spousta Čechů zapomíná, přitom Vysoké i Nízké Tatry nebo Orava nabízí spoustu příležitostí, kde si příjemně zalyžovat.
 
Slovensko má co nabídnout
Pro Čechy má Slovensko spoustu výhod, není to daleko a navíc si na Slovensku umí vážit zákazníků, zejména proto, že po přechodu na Euro jich hodně ubylo, ceny se však časem stabilizovaly na poměrně příjemné hladině. Pokud jste zvyklí na alpskou úroveň, potom vás může oslovit areál Jasná (Chopok), který se chlubí celkem 45 kilometry sjezdových tratí, které jsou skvěle udržovány a rozhodně se nemusíte bát nedostatku sněhu. Ostatní střediska jsou výrazně menší, některá jsou až překvapivě moderní, v jiných se zastavil čas. Většina z nich nabízí slušné převýšení, v průměru větší než u nás, příjemné domácké prostředí a poměrně nízkou navštěvovanost. Oceníteli klidnější lokality, určitě si z nabídky slovenských středisek vyberete.


 
Slovensko navíc nabízí kromě lyžování i relax. Chcete-li si po prolyžovaném dni odpočinout a prohřát se, máte na mnoha místech k dispozici termální prameny. K největším termálním aqua parkům patří Bešeňová a Tatralandia, v jejich blízkosti se nachází významná lyžařská centra Jasná, Ružomberok, Donovaly nebo Štrbské Pleso. Máte tak možnost užít si skutečně dokonalou zimní dovolenou, kde načerpáte spoustu energie, odpočinete si a užijete jak lyžování, tak vodní hrátky. Nemusíte se bát, že by v Tatrách v zimě nebyl sníh, pokud ale přesto budete chtít mít přehled o stavu sněhové pokrývky ve vybraném středisku, informujte se předem na SNOW.cz. Zde najdete kompletní přehled lyžařských středisek na Slovensku a aktuální informace o stavu sněhu a také předpověď počasí.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Střešní boxy a nosiče kol Kvalitní střešní boxy a nosiče kol na tažná zařízení budou letošní léto... více ...
​Jaro na zahradě Květiny, slunce, čerstvý vzduch, relax … Také máte rádi, si jen tak sednou na... více ...
​Jarní účesy - jak na to Jaro je v plném proudu a možná právě zvažujete oživit svůj účes. Právě... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: