Více informací
Cestování

​Cestovní pojištění - široká škála pojištění


​Cestovní pojištění - široká škála pojištění Blíží se vám termín dovolené? Máte zakoupenou letenku, zarezervovaný hotel, připravená zavazadla, zabalený pas, peníze a fotoaparát? Co ještě přidat do kufru? Plavky, sluneční brýle, svetr … Nezapomněli jste na něco? Sjednali jste si cestovní pojištění?
 
Ušetřete si peníze a starosti
Jestliže se chystáte vycestovat do zahraničí, myslete na to, že byste si měli včas uzavřít cestovní pojištění a to i v tom případě, pokud jedete za hranice pouze na pár hodin, den nebo týden. Zranění, nehoda nebo různé zdravotní problémy mohou přijít kdykoliv a kdekoliv a samozřejmě se stát komukoliv z nás. Cestovní pojištění vás bude stát jen pár korun denně, zato ošetření v zahraničí vychází opravdu draho. Pokud se chcete vyhnout problémům, ušetřit si peníze a nervy s ošetřením v zahraničí, pojistěte se.
 
Jak se pojistit?
Můžete si sjednat tzv. jednorázové cestovní pojištění. Jedná se o nejběžnější typ pojištění pro cestu do zahraničí. V případě, že jezdíte za hranice často, zvažte variantu pojištění více cest. Pojištění je platné pro všechny výjezdy v neomezeném počtu a délce. Navíc si zajisté oblíbíte i pohodlné placení formou měsíčních nebo ročních plateb.
Pojistit můžete děti od 0 do 17 let, dospělé osoby do 69 let a dokonce i seniory 70+.
Pokud si sjednáte pojištění třeba až na poslední chvíli, nemusíte se bát, že není hned aktivní. Po provedení platby budete do pár hodin pojištěn.
 
Pojištění AXA Assistance
Součástí koncernu AXA (největší pojišťovací skupina ve světě) je AXA Assistance, která poskytuje produkty, které mají za úkol usnadnit život klientům, v tomto případě zejména turistům při cestování.
Cestovní pojištění si můžete sjednat on-line. Nemáte čas obíhat pojišťovny? Není nic jednoduššího než vytvořit pojištění pomocí internetu. Navíc v současné době získáte na cestovní pojištění 20% slevu.
Je to snadné, vyberete si typ pojištění – jednorázové nebo více cest, a pro koho pojištění uzavíráte (pro sebe, pro někoho jiného, pro rodinu či pro celou skupinu lidí). Pokračujete s určením věku, cílovou destinací (Evropa, svět nebo vyberete konkrétní zemi). Je nutné uvést den odjezdu a návratu.
 


Varianty pojištění
Excelent – zahrnuje pojištění léčebných výloh bez omezení, asistenčních služeb, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění cestování letadlem.
Komfort – zahrnuje pojištění léčebných výloh do pěti milionů korun, asistenčních služeb, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu a pojištění zavazadel.
Reference – zahrnuje pojištění léčebných výloh do 2,5 mil korun a pouze pojištění asistenčních služeb. Jedná se o nejlevnější variantu cestovního pojištění.
Navíc si můžete nechat připojistit storno cesty. Pokrývá stornovací poplatky cestovní kanceláře při zrušení cesty, letenky, jízdenky nebo samostatně objednaného ubytování.

fotografie: FreeGreatPicture.com

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Jak vybrat povlečení malým dětem? Jestliže se brzy stanete novopečenou maminkou, nebo zkrátka potřebujte zjistit... více ...
​Jednobarevná trička dokáží s outfitem zázraky Existuje pár jednoduchých módních kousků, které by neměly chybět v žádném... více ...
Jak vybrat dámskou zimní bundu? Nechte se inspirovat Zima už nám klepe na dveře a už i v nižších nadmořských výškách se... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: