Více informací
Zdraví

​Podzim bez nemoci
A je to tady! Léto skončilo a podzim už se pomalu vkrádá do našich životů. Co to znamená? Studené, sychravé, větrné počasí, déšť a samozřejmě i neuvěřitelná spousta bacilů. Pokud vaše imunita není ve formě, často trpíte na nachlazení, je na čase začít s prevencí. Víme, jak se bránit přívalu podzimních nemocí a společně se s vámi o to podělíme.
 
Babiččiny bylinky
Naše babičky a prababičky místo léků sáhly po bylinkách, jenže v dnešní uspěchané době máme velice málo na sběr nebo dokonce svou zahrádku, kde ony bylinky můžeme pěstovat. Dnes se tyto mocné bylinky zkrátka v domácnostech již příliš neobjevují.
 
Doplněk stravy
Existuje tu řešení, významný doplněk v období, kdy je více tmy, který podporuje mimo jiné zdraví kostí a zubů. Vitamín D3 400 I.U je doplněk stravy, který obsahuje 10 mikrogramů účinné látky v jedné tabletě. Udržuje normální funkci imunitního systému a ovlivňuje vstřebávání vápníku a fosforu. Stačí jedna tableta denně a pozitivní efekt se brzy dostaví. Jak víte, nemocí je víc než dost, proto je důležité, že jeden z nosných principů účinku vitamínu D tkví v tom, že podporuje tvorbu přirozených látek, zvaných cytokiny, které vykazují silné protizánětlivé účinky. Takový vitamín potřebuje každý z nás.
 


Zdroj vitamínu D
Ideálním způsobem, jak doplnit do těla vitamín D, je pravidelné opalování a to dokonce ne jen na slunci, ale také např. v bezpečných soláriích. Další způsob, jak během zimního období dostat do těla tento vitamín, je pomocí použití doplňku stravy s obsahem vitamínu D. Máte chuť se na chladné podzimní a zimní období připravit, nakupte na e-shopu Gigalékárna.cz. 
 
Chřipka a nachlazení
Další důležitý vitamín, který příznivě působí proti chřipce a nachlazení je vitamín C. Doplněk stravy Extra C 500 se postupně uvolňuje do těla, po dobu 8 hodin. Je známo, že vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Ideální na podzimní a zimní dny. Rovněž přispívá k normální tvorbě kolagenu, pro normální funkci krevních cév, chrupavek, kostí, dásní, zubů a kůže. Budete se možná divit, ale přispívá také k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Stejně jako u vitamínu D3 400 I. U, tak i u vitamínu Extra C 500 je doporučována 1 kapsle denně.
 
Budete zdraví
Chcete-li se vyhnout únavě, stresu, zvýšené teplotě, rýmě a ucpanému nosu, bolesti hlavy a kloubů, jistě byste si měli udělat zásobu výše uvedených doplňků. Právě podzimní období nutí nás organismus vyrovnat se s náhlými změnami teplot. Zařaďte do vašich jídelníčků dostatek ovoce a zeleniny, celozrnných obilovin, zakysaných mléčných výrobků, mořských ryb a vitamínů C a D.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Křeček domácí aneb co potřebujeme pro křečka Malé, chlupaté a roztomilé stvoření, ano budeme se bavit o křečkovi. Tento... více ...
​Na Slovensko za sněhem Máte rádi sjezdovky a jezdíte každý rok na zimní dovolenou na hory? Potom už jste... více ...
Čím potěšit nejmenší? Chcete koupit vašemu dítěti dárek, který ho zaručeně potěší? Nevíte si rady,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...

Kontakt:

Najdete nás: