Více informací
Zdraví

​Za 30 dní do plavek. Triky, jak zhubnout!


Klíčová slova
dieta, hubnutí, plavky, sacharidy, bílkoviny
​Za 30 dní do plavek. Triky, jak zhubnout! Toužíte zhubnout do plavek a nevíte, kde začít? Každý rok si dáváte předsevzetí, že od pondělí začnete, další měsíc už určitě, až budete mít po narozeninách, zítra … apod.? Jenže teď je to akutní. Ve výlohách se začínají objevovat moderní plavky a vy si můžete o bikinách nechat jen zdát? Kdepak, máme řešení.
 
Hubnutí
Poradíme vám, jak se ke krásnému a zdravému tělu dokážete propracovat co nejrychleji. Znáte bílkovinovou dietu? Lépe řečeno upravený jídelníček. Tato životospráva funguje výborně, aniž by zpustila kolotoč s jo-jo efektem. Stačí pár triků a za pár dnů budou dole první kila a navíc se budete cítit svěže a plná energie.
Nemusíte se obávat toho, že se začnete stravovat pouze na bílkovinové fázi a sacharidy budou mít zcela tabu. Není to tak. V této očistě mají také svůj podíl. Sice malý, ale alespoň nějaký.
 
Bílkoviny
Bílkovinová dieta je vhodná pro každého bez omezení věku a váhy, z jaké při hubnutí vycházíte. Při této dietě se dostává do tzv. ketózy a začne hubnout. Sacharidy si můžete dopřát cca 50-60 gramů denně. Proč v takovém množství? Efekt spočívá v tom, že vašemu organismu nezpůsobí panickou chuť na sladké.
Zkuste Dukanovu dietu, kdy jsou bílkoviny na prvním místě. Jíte, jíte, jíte a přitom hubnete. Již za 14 dní uvidíte doslova zázrak.
Belly-2354 1920 (1).jpg
 
Během diety
Během hubnutí do plavek můžete zapomenout na stavy hladu, výkyvy nálad nebo k plenění lednice. Hlad zaručeně nebudete mít. Při této dietě máte dostatek energie, elánu a chuti k pohybu. Po týdnu pouze bílkovinovém spusťte přísun zeleniny. Pokud by vás přepadl hlad nebo tzv. mlsná, lze si dát svačinu – syrovou zelenou zeleninu.
Při této bílkovinové dietě můžete pít neslazené nápoje, čaje, kávu a vodu. Na alkohol, který je plný cukru zapomeňte. 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Křeček domácí aneb co potřebujeme pro křečka Malé, chlupaté a roztomilé stvoření, ano budeme se bavit o křečkovi. Tento... více ...
​Na Slovensko za sněhem Máte rádi sjezdovky a jezdíte každý rok na zimní dovolenou na hory? Potom už jste... více ...
Čím potěšit nejmenší? Chcete koupit vašemu dítěti dárek, který ho zaručeně potěší? Nevíte si rady,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...

Kontakt:

Najdete nás: