Více informací
Móda

Pánové, víte, čím okouzlíte ženu na první schůzce?


Pánové, víte, čím okouzlíte ženu na první schůzce?

Na první schůzku či na první rande se většinou připravují nejdéle ženy, které chtějí na první pohled zapůsobit. Dlouhé hodiny se tak líčí a upravují si vlasy, které jsou pak samozřejmě naprosto dokonalé jako jejich outfit, jež vybíraly za pomocí nejlepší kamarádky dlouhé hodiny. Pánové si však nedělají hlavu s tím, co si vezmou na sebe nebo jaké budou mít vlasy. Spoléhají na sílu okamžiku a na svůj šarm. Je však nutné podotknout, že většina mužů začne panikařit ve chvíli, kdy se schůzka blíží a oni si uvědomí, že vlastně nevědí, v čem na schůzku jít. Přinášíme proto pár tipů a rad, podle kterých se při výběru správného looku řídit.

1) Hlavně se musíte cítit pohodlně – buďte sví

Častou chybou mužů je to, že pozvou ženu do noblesních restaurací, které si vyžadují trochu formálnější look. To znamená, že si musí obléknout společenské kalhoty a nějakou vkusnou vypasovanou košili, v níž se však necítí vůbec pohodlně. Raději se vždy má volit pozvání na kávu do všední, leč krásné kavárny na rohu oblíbené ulice, do které se můžete obléknout podle svých představ – naprosto pohodlně.

2) Vyhněte se teplákům!

Nevybírejte si ale takový look, který je až nadmíru pohodlný. Vynechejte tedy tepláky, byť se jedná o kousek, který se v poslední době nosí takřka všude. Na první schůzku se ženou, o kterou nejspíše máte zájem, se však tento domácí oděv nehodí.

3) Buďte kreativní

Sice je všeobecně známé, že v jednoduchosti se skrývá krása, ale při výběru svého outfitu buďte trochu kreativní, ať žena vidí, že jste se snažili. Vynechejte tedy obyčejné jednobarevné tričko, které zkombinujete s týden nepranými džíny a s teniskami, jež také dlouho neviděly houbu a mýdlo. Zkuste to raději s džíny, pohodlnými keckami, třeba s košilí se záplatami na loktech a s kšandami, které dodají kousek té kreativity.



ilustrační foto, zdroj: pixabay.com

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Geek motivy hýbou světem módy Geek trička jsou určeny převážně pro počítačové nadšence. Jedná se o... více ...
​Jazyková škola Praha Výuka cizích jazyků se na školách v poslední době velmi zvyšuje. Chcete-li,... více ...
​Dětské povlečení pro krásné sny Děti milují zvířátka, autíčka, traktory, princezny a všechny ty krásně barevné... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: