Více informací
Móda

Jak nalíčit oči? Tipy na líčení očí různých velikostí


Klíčová slova
oči, líčení, velké oči, malé oči, stíny
Jak nalíčit oči? Tipy na líčení očí různých velikostí Oči jsou nejvýraznější částí obličeje, proto je velice důležité věnovat dostatek péče a při líčení jim věnovat dostatek pozornosti. Díky vhodnému nalíčení mohou prokouknout a naopak. Každá žena je individuální co se velikostí a vzdáleností očí týká, proto by měla vědět, jaké líčení se k ní hodí a které jí naopak ubírá na kráse.
 
Nevýrazné oči
Ženy, které mají malé a nevýrazné oči by měly vědět o pár tricích, které jim oči pomohou zvětšit. Je potřeba dodržovat pár zásad jako je barva očních stínů. Doporučují se všeobecně světlé odstíny, neboť tmavé barvy oči ještě opticky zmenšují. Na horní víčko si ženy nevýrazných očí mohou dovolit nanést zářivější a výraznější barvy. Pod odbočí a kolem vnitřního koutku oka vypadají perfektní perleťové odstíny. Nedoporučuji používat černé linky kolem očí, spíše sáhněte po hnědé nebo bílé tužce, kterými obtáhněte celé oko. Nezapomeňte na prodlužující a zhušťující řasenku.

 
Velké oči
Majitelky velkých očí mají téměř vyhráno. Jediné na co si musí dávat pozor je příliš velké horní víčko, které se ovšem i tak dává lehce zamaskovat. Doporučuji nanést tmavé stíny co nejblíže k řasám a směrem dál od oka k obočí použijte stíny světlejší, které rozetřete do ztracena.
Některé ženy mají i tu výhodu, že stíny mohou zcela vynechat a použít pouze tmavou tužku, která oko orámuje a uzavře. Tímto trikem se oko i opticky zmenší. Na velké oči doporučuji použít řasenku, která dodá objemu řas.

 
Oči blízko a daleko od sebe
Mít oči blízko od sebe znamená, že by se mezi ně nevešlo další oko. Opticky oči oddálíte tak, že u vnitřního koutku nanesete světlejší odstín, který oko rozevře. Naopak ke straně vláčeje použijte tmavší odstín. Chcete-li oko celkově „doladit“ tužkou, naneste jí kousek dál od kořínků řas.
Oči daleko od sebe mají výrazný prostor mezi nimi a říká se, že by se mezi ně vešlo jedno oko i víc. Oči přiblížíte opticky tím, že na vnitřní koutek nanesete tmavší odstín a směrem ven světlejší.
 
Jaké barvy stínů máte nejraději? Máte nějaké triky, jak nalíčit velké nebo malé oči? Podělte se s námi.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Vodní skluzavka u Vás na zahradě? I to je možné Jak je známo, děti jsou velice aktivní stvoření a neustále potřebují něco dělat,... více ...
Vši, aneb jak na ně Veš dětská je obávaný parazit snad už od jakživa. Téměř každé dítě se s... více ...
Jak uspořádat kuchyň v malém prostoru  Snem některých z nás je mít prostornou kuchyni vybavenou moderními... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: