Více informací
Móda

​Čepice pro děti a dospělé


​Čepice pro děti a dospělé Kam si v zimě schovat zmrzlé uši? No přece pod čepici, ale ne jen tak ledajakou. Pořiďte si stylovou, moderní a teplou čepici pro vás i vaše děti. Na výběr máte celou řadu čepic, různých stylů, provedení, velikostí, s bambulí nebo bez ní, s kšiltem, ušanky, s nášivkou apod.
 
Nosme čepice
Nabídka čepic je opravu velká, tak proč mnozí z nás čepici nenosí? U dospělých žen bývá kámen úrazu účes. Obáváme se, že si načesané vlasy rozcucháme, a po sundání čepice budeme mít na hlavě splihlé „hnízdo“. To vám ovšem nehrozí, pokud si oblečete pletený baret. Je měkký a pohodlný, v horní a zadní části lehce zdvihnutý.
 
Čepice pro děti
Čepice nás ochrání před mrazem, větrem, chladnem a nepříznivým počasím. Děti si jistě zamilují různobarevné čepice ozdobené knoflíky, nášivky, aplikacemi, bambulkami … Velký výběr ručně pletených a háčkovaných čepic naleznete zde. Když budete mít štěstí, pořídíte tento doplněk za opravdu skvělé ceny. Časté výprodeje oceníte nejen na zimní čepice, ale i další doplňky.
 
Teplá pokrývka
Jestliže máte rádi beranice, je na čase, abyste si také nějakou pořídili. Velmi moderní jsou ušanky se spuštěnými uši. Nezavazujte je pod krkem, ani nahoře. Chlupatou čepici můžete nosit k norskému vzoru, pletenině, k chlupatým botám, džínám i sukni. Abyste nevypadala jako medvěd, raději zapomeňte kombinovat chlupatou beranici s chlupatou bundou.
Věděli jste, že existují i zimní klobouky? Díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, se dají jednoduše kombinovat se zimními kabáty. Vždy se snažte sladit barvu kabátu s barvou klobouku. Velký klobouk není pouze moderní záležitostí, ale i velký pomocník. Chrání vaše vlasy před chladem a sněhem. 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Tetování – jaké motivy právě teď letí Vzor, nebo nápis by měl vystihovat Vás. Ať už se bude jednat o část vaší... více ...
Turecko – extra výhodná dovolená Tento stát leží v jihozápadní Evropě patří mezi jeden z nejstarších... více ...
Cestovní kanceláře vám poradí, kam za sluncem Léto je v plném proudu. Preferujete spíše dovolenou na vlastní pěst, nebo... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: