Více informací
Cestování

Špindlerův Mlýn v Krkonoších


Špindlerův Mlýn v Krkonoších  Jezdíte rádi do hor a chcete zavítat právě do Krkonoš? Špindlerův Mlýn je ideální místo nejen pro milovníky krásné krajiny, přírody a historie, ale také sportu a jiných aktivit. Nejznámější zimní středisko u nás láká turisty i v letním období.
 
Relaxační zážitky
V zimě vyhledávají turisti tuto lokalitu pro sjezdové lyžování, běžky a snowboarding. Špindlerův Mlýn se pyšní několika lyžařskými sjezdovky v různých obtížnostech. Samozřejmostí je i umělé zasněžování, pokud je potřeba, lanové dráhy a vleky. Kromě lyžování zde můžete využít i jiné aktivity a relaxační zážitky, které nabízejí místní hotely. Co třeba si zahrát tenis, squash nebo bowling? Zaplavat si ve vyhřátém bazénu nebo si zformovat tělo ve fitness centru, zarelaxovat v sauně apod.?
V jarních a letních měsících láká tato oblast turistikou, cyklistikou, raftingem, plaváním, rybařením atd. I mladší generace si přijde na své. Mohou se doslova vyřádit v aquaparku s tobogány, projet v divoké řece, zažít vlnobití… nevšední zážitek prožijí i v projížďce na bobové dráze.
 
Kde se ubytovat?
V samém srdci Krkonoš, tedy ve Špindlerově Mlýně se nachází moderní penzion Karolína, který nabízí komfortní ubytování v několika různě velkých apartmánech a pokojích. Ideální místo pro jednotlivce, páry a rodiny. Dvoulůžkové pokoje nebo apartmány s kuchyní pro dvě až šest osob.
K dispozici je ubytování se snídaní, polopenzi nebo s plnou penzí. Kromě ubytování nabízí Penzion Karolína restauraci s letní terasou, kde si můžete vybrat z široké nabídky pokrmů a nápojů. Na své dovolené si tak nemusíte lámat hlavu nad tím, co vařit a kde se najíst.
Ubytování Špindlerův Mlýn nadchne i díky své poloze, neboť v nepatrné blízkosti se nachází aquapark, tenisové kurty a haly, golfové hřiště, bobová dráha, provazové centru a dětské hřiště. Vaše děti se nudit určitě nebudou. Pro příznivce jízdy na koni se nachází cca 5 km od ubytování koňská farma. Jen si představte krásku Krkonoš z koňského sedla.
Chcete zažít opravdový adrenalin? V okolí penzionu Karolína to lze snadno. Co třeba si zaletět padákem.Hory
Hory a zejména Krkonoše dominují dlouhé roky mezi dovolenými. Pobyty na horách jsou srovnatelné s pobyty u moře. Rezervujte si ubytování včas. Penzion ve Špindlerově Mlýně si můžete prohlédnout online a ihned zarezervovat. Výhodou je 10% sleva při přímé rezervaci.
Nádherná příroda, čistý vzduch, stylové a komfortní ubytování s úžasným zázemím.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Křeček domácí aneb co potřebujeme pro křečka Malé, chlupaté a roztomilé stvoření, ano budeme se bavit o křečkovi. Tento... více ...
​Na Slovensko za sněhem Máte rádi sjezdovky a jezdíte každý rok na zimní dovolenou na hory? Potom už jste... více ...
Čím potěšit nejmenší? Chcete koupit vašemu dítěti dárek, který ho zaručeně potěší? Nevíte si rady,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: