Více informací
Cestování

Léto 2017 v Augustiánu


Léto 2017 v Augustiánu

Letos ještě nemáte zajištěný zasloužený týden nicnedělání u moře? Ať teprve čekáte, jestli se objeví cenově výhodný last minute nebo vám prostě na prosluněné momenty na pláži jen nezbylo dostatek dovolené, nemusíte zoufat, že byste zůstali o prázdninové zážitky ochuzeni.

Jak si užít pětihvězdičkovou dovolenou

Příjemná dovolená se totiž dá strávit i v České republice. A pro to, abyste zažili něco výjimečného, vám klidně stačí i jediný víkend. Odpočinek v tuzemsku rozhodně neznamená, že byste si nemohli dopřát náležitý luxus. Pětihvězdičkové hotely na azurovém pobřeží nejsou jedinou alternativou, která vás bude hýčkat.

Nádherné prostředí lázeňských Luhačovic vám poskytne ideální chvíle pro relaxaci. Ještě umocnit je můžete některým z wellness pobytů v hotelu Augustián. Jeho budova se nachází v nádherném prostředí přírody, která je jako stvořená pro uklidňující momenty spojené s augustiniánskými relaxačními rituály.

Horké léto v srdci české přírody

Welness pobyty nabízí širokou škálu masáží, zábalů a mnoha dalších procedur. Součástí komplexu je rovněž i zahrada, která otevírá další prostor pro vaše dokonalé uvolnění. Léto v Augustiniánu však nabízí ještě mnohem více. Součástí tohoto období jsou nejen tradiční wellness procedury, ale také posezení s živým hudebním doprovodem a grilovanými dobrotami. Tyto speciální večery se konají vždy v sobotu a ve středu během celého července a srpna.

V horkých slunečných dnech vás příjemně osvěží i lahodný drink a osvěžení nejen na těle, ale také na duši zajistí i příjemný výhled z terasy. Vychutnat si snídani nebo naopak večeři u západu slunce s pohledem na Jurkovičovu alej, to je doslova kouzelný lektvar proti každodennímu stresu.

Ani vyznavači aktivního trávení volného času zklamaní nebudou. Okolní krajina je ideální pro cykloturistiku, přičemž horská kola nemusíte mít vlastní, lze si je přímo zapůjčit. Případně můžete za hezkého počasí stejně tak využít i přímo sportovní areál, který se jmenuje LuhaPark. V něm najdete hřiště pro minigolf, tenisové kurty a multifunkční hřiště.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Tetování – jaké motivy právě teď letí Vzor, nebo nápis by měl vystihovat Vás. Ať už se bude jednat o část vaší... více ...
Turecko – extra výhodná dovolená Tento stát leží v jihozápadní Evropě patří mezi jeden z nejstarších... více ...
Cestovní kanceláře vám poradí, kam za sluncem Léto je v plném proudu. Preferujete spíše dovolenou na vlastní pěst, nebo... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: