Více informací
Bydlení

Jak zajímavě oživit interiér


Klíčová slova
interiér, květináč, květník, kytka, doplňky
Jak zajímavě oživit interiér Občas se stane, že vás vaše domácnost a zejména jednotlivé místnosti začnou nudit. Je na čase domov oživit o nové stylové doplňky.
 
Neutrácejte hromadu peněz
Pokud patříte mezi ty, kteří rádi mění a vnáší novinky do bytu nebo domu, jste tu správně. Poradíme vám pár fíglů, jak si z nudného bydlení udělat opět designově nadčasové prostory a neutratit při tom velké peníze. Pořiďte si takové doplňky, které změní interiér k nepoznání.
 

Dekorace
Nejjednodušší varianta pro změnu bydlení je využití dekorací např. do oken v podobě lehké záclony, barevných závěsů v kombinaci s moderním obalem na květináč. Pokud sladíte netradiční barvy jako je tyrkysová, žlutá nebo lila, máte vyhráno. Nikdy nic nezkazíte ani nestárnoucí klasikou – bílou, černou a krémovou barvou. Jen si představte, jak úžasně změníte bydlení tón v tónu. Deka, polštáře, povlečení, ubrus, závěsy, květináče a jiné doplňky, za podmínky že budou korespondovat svou barvou.
 
Květináče
Pokud vám prostory v domácnosti dovolí, vyzkoušejte velký obal na květináč Finezia v krémové barvě. Jedná se o velice efektivní doplněk, který má tu výhodu, že je opatřen vyjímatelnou vložkou, kterou osadíte a nemusíte tak plnit celou nádobu hlínou. I když na první pohled bude květina vypadat robustně a dominantně, jedná se opravdu jen o designový trik. Místnost hodně oživí! Vedle vyšší police nebo skříně „vrstvěte“, vytvořte si tzv. plasticitu a zajímavý dekorační prvek, který se jen tak neokouká.
Rodinám s dětmi doporučuji obal něčím zatížit, aby nedošlo k jeho převrhnutí. Jen si představte, jak malé děti na všechno sahají, opírají se, učí se chodit a takový honosný obal na kytku je pro ně lákadlem. Oblé kameny v dolní části nejsou vidět a svůj účel splní.
Obaly s květinou se budou vyjímat nejen doma v obývacím pokoji, ale také na zahradě nebo balkóně. Jsou vyrobeny z plastového odolného materiálu a navíc nestojí moc. Koupit si je můžete na internetových stránkách vykupto.eu.
Obal na květináč dodá domu či bytu útulnou a milou harmonii. A správně zvolená pokojová rostlina změní místnost k nepoznání. Chcete-li něco originálního a neobvyklého, pak vybírejte zajímavé druhy a tyto netradiční velké obaly.
 
Nábytek
Jestliže vám nové doplňky nestačí, doporučuji vhodně přestěhovat nábytek a místo drobnějších doplňků pořídit např. knihovnu bez předních dvířek, která pokoj opticky nezmenší ale naopak ho parádně oživí.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Křeček domácí aneb co potřebujeme pro křečka Malé, chlupaté a roztomilé stvoření, ano budeme se bavit o křečkovi. Tento... více ...
​Na Slovensko za sněhem Máte rádi sjezdovky a jezdíte každý rok na zimní dovolenou na hory? Potom už jste... více ...
Čím potěšit nejmenší? Chcete koupit vašemu dítěti dárek, který ho zaručeně potěší? Nevíte si rady,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: