Více informací
Bydlení

​Nové a levné byty v Praze


Klíčová slova
byty, Praha, Praha 3, Žižkov, Na Vackově
​Nové a levné byty v Praze Stěhujete se, zakládáte rodinu nebo hledáte zkrátka lepší bydlení v Praze? Ať už je k tomu jakýkoliv důvod a zkrátka hledáte nové a levné bydlení v Praze, přečtěte si následující řádky. Víme, v jaké části Prahy sežene lukrativní bydlení za velice příznivé ceny a navíc vaše nové hnízdečko tak bude odpovídat vašim představám.
 

Praha a bydlení
Více než 50% populace ví, jakou má ideální představu o bydlení. Ženy by nejraději bydlely v království plné květin, muži by daly přednost dílnám a prostorám ke kutilství. Ne, samozřejmě berme tuto větu s jistou nadsázkou. Teď už vážně. Snad každý z nás se shodne v jediném – kvalitní a hezké bydlení za super cenu.  
Pro někoho je bydlení v Praze sen, pro jiného noční můra. Hlavní město je krásné, ovšem někdy „utrpení“, co se nového bydlení týká. Velkou přítěž hrají finance a náklady spojené s hledáním bydlení. Rádi bychom Vás této nepříjemnosti ušetřili a doporučili bychom vám nové byty v Praze 3, které jsou obklopeni zelení. Jedná se o ideální místo pro rodiny s dětmi, které chtějí kolem svého domova prostor pro hraní, čerstvý vzduch a bezpečí.
 
Na Vackově
Projekt rezidence NA VACKOVĚ v sobě zahrnuje krásné nové byty na Žižkově, které jsou neocenitelné svou polohou. Moderní bytová oblast se nachází v srdci hlavního města, obklopena snovou a klidnou přírodou. Další výhodou je přijatelná cena a blízká vzdálenost do centra města, cca 10 minut.
Tato bytová oblast má vysoký rozvojový potenciál. Byty si určitě ihned oblíbíte a to nejen díky balkony, na kterých si večer můžete posedět u lahodné kávy nebo sektu, ale také zahrádkami a terasami, které jsou v teplém období doslova nepostradatelnými.
 

Pražský život
Nové byty v Praze 3 mají v blízkosti např. Žižkovský televizní vysílač a několik parků s cyklostezkami. Zaběhat si, jít na kolečkové brusle, s kočárkem do přírody, proč ne? Stačí si jen zařídit levné bydlení na Žižkově, který bude přinášet radost a komfort nejen vám, ale také vašim potomkům a známým.
Pokud se budete chtít dostat do města a užít si noční život velkoměsta, je zde bohatý výběr nočních spojů po celou noc.
 
Nový byt nemusí být drahý
Pěkné levné byty na prodej v Praze nejsou pouze snem, ale realitou.  Projekt Na Vackově představuj nejmodernější variantu bydlení. Luxusní komplexy za skvělé ceny uspokojí každého.
I vy si můžete najít bydlení snů a mít tak na dosah ty nejlepší nabídky. 1+kk – 4+kk, vyberou si jak jedinci, páry, tak i větší rodiny. Na konci roku 2016 se můžete těšit na celkem 202 bytů.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Křeček domácí aneb co potřebujeme pro křečka Malé, chlupaté a roztomilé stvoření, ano budeme se bavit o křečkovi. Tento... více ...
​Na Slovensko za sněhem Máte rádi sjezdovky a jezdíte každý rok na zimní dovolenou na hory? Potom už jste... více ...
Čím potěšit nejmenší? Chcete koupit vašemu dítěti dárek, který ho zaručeně potěší? Nevíte si rady,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: