Více informací
Bydlení

​Mobilní domy a mobilheimy


​Mobilní domy a mobilheimy Mobilní dům, mobilheim, stacaravan, trailer nebo také název holiday home existuje na kolečkách nebo na betonovém pásu. Lidé si toto bydlení začínají stále více oblibovat. Z jakého důvodu? Hlavní roli hraje cena, která je samozřejmě nižší, dále rychlost a dostupnost. Že nevěříte? Pak čtěte dál a dozvíte se víc.
 
Mobilní bydlení
Celoroční mobilní domky jsou naprosto nejlevnějším a nejrychlejším způsobem bydlení. Mezi další výhody patří např. nízké provozní náklady, nízká cena pojištění, dlouhá životnost, minimální údržba, nemusíte platit daň z nemovitosti, neboť jsou vedeny jako vozidlo pro volný čas, ani nebudete potřebovat stavební povolení. Tyto domy mají velmi dobré izolační vlastnosti. Chcete-li rychlé řešení vašeho bydlení, mobilheim je to pravé. Můžete je postavit i na pozemku, kde není možná jakákoliv stavba.
 
Zájemci o mobilní domky
Věděli jste o tom, že mobilní domy kupují zejména rodiny a ženy? Ženy, které žijí samy a touží po domečku mobilheim jistě ocení. Tento malý domeček jim vykouzlí hnízdečko, ve kterém si budou moci pěstovat kytičky, zvířata a zútulnit si své bydlení. Nejvíce jdou na odbyt domky o velikosti 2+kk (50 m2).
V případě, že si tento dům chcete pořídit a už teď víte, že se za rok budete muset opět stěhovat, doporučuji spíše menší mobilní dům s podvozkem. Větší domky se nedají převézt, zato je můžete rozebrat.
 
Za jak dlouho budeme bydlet?
Výroba mobilního domu trvá cca dva měsíce a samotné osazení dva dny. Předem si domluvte inženýrské sítě. V případě, že chcete domek na pozemku, který je poměrně hůře dostupný, domluvte si těžkou techniku, která vám pomůže připravit prostor na domek téměř na jakémkoliv místě.
Mobilní domy a mobilheimy české výroby mají dlouholetou tradici. Do České Republiky se začaly dovážet již před 10 lety. A jaký je ceník mobilních domků? Domek o vnější velikosti 3x6 začíná již na 318 300,- Kč.
 
Typy mobilních domků
Mobilní domky se nabízí ve variantách Basic, Standard, De Luxe a Future.
Domky mají vnější opláštění, okna, vstupní dveře, vnitřní dveře, vnitřní obklad, střešní krytinu, okapy a svody, síť pro kuchyň, koupelnu, ohřev vody, topení, podlahy a elektro (světla, zásuvky a vypínače).
De Luxe domky mají navíc balkonové dveře, obklady a dlažbu v koupelně a WC.
Domy Future jsou na první pohled velice moderní. Navíc jsou opatřeny parapety, špalety a mají zateplené stěny.


 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Vodní skluzavka u Vás na zahradě? I to je možné Jak je známo, děti jsou velice aktivní stvoření a neustále potřebují něco dělat,... více ...
Vši, aneb jak na ně Veš dětská je obávaný parazit snad už od jakživa. Téměř každé dítě se s... více ...
Jak uspořádat kuchyň v malém prostoru  Snem některých z nás je mít prostornou kuchyni vybavenou moderními... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: