Více informací
Bydlení

Nástěnné hodiny - moderní designové hodiny


Klíčová slova
hodiny, nástěnné hodiny, čas, doplněk
Nástěnné hodiny - moderní designové hodiny Žádné domácnoste by neměly chybět hodiny. V kcuhyni, obýváku nebo v pracovně. Dodávají místnosti styl a navíc budete vždy ihned vědět přesný čas. Každý byt nebo dům by měl mít alespoň jedny nástěnné hodiny. Vybrat si můžete z klasických analogových modelů, ale také z řady digitálních, kyvadlových nebo vysoce moderních designových hodin. Pokud chcete mít opravdovou novinku, mrkněte na magnetické hodiny.

Hodiny - druhy, styly, tvary ...
Designové nástěnné hodiny mají svůj styl a detail. Kdybychom je měli rozdělit do kategorií, byl by jich opravdu nespočet. Dřěvěné, kovové, kulaté, oválné, skleněné, keramické, plastové, čtvercové, s drátky, svítící apod. Stačí si prohlédnout nabídku nástěnných hodin a určitě si i vy vyberete typ, který se vám nejvíc líbí a který bude perfektně zapadat do vašeho interiéru. Správně zvolené hodiny osvěží místnost a celý domov či kancelář. 

Nalepovací hodiny
V posledních letech jsou nesmírně oblíbené tzv. nalepovací hodiny na zeď, jinými slovy 3D hodiny vhodné zejména do obývacího pokoje, dětského pokoje nebo i do kanceláře. Jedná se o designové hodiny, které nejen poskytnou informaci o čase, ale postarají se o celkový vzhled interiéru. Dokáží dodat punc originality, přinesou mnoho obdivných pohledů vašich hostů a celkově doladit obývací pokoj nebo jinou místnost, ve které budou hodiny pověseny. Návrháři ví, co je stylové a i letošní rok si pro nás připravili nejpůsobivější modely. 

Do kanceláře
V kanceláři se vše většinou točí okolo psacího stolu a počítače. Pohodlná kancelářská židle je samozřejmě základ, vždyť na ní trávíte většinu času a jedná se o jakýsi trůn, který by vám neměl poškodit páteř a celkově vaše zdraví. Hodiny by se daly přirovnat k třešničce na dortu, jenž celé místnosti dodávají na originalitě. Nejlepší volba je spojení funce s krásou a designem. Tento doplněk je nepostradatelnou součástí pracovny nebo kanceláře.
I když jsou hodiny především praktickou pomůckou, proč nemohou posloužit také jako dekorace? Před nákupem si nejprve rozmyslete v jakém stylu je vaše kancelář, jak jí máte zařízenou, zdali převládají dřevěné nebo kovové prvky. Pokud je kancelář v kombinaci kovu a skla, nebudou pravděpodobně plastové nebo starožitné hodiny zrovna ty nejvhodnější. 
foto: hodinarstvi.cz

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Křeček domácí aneb co potřebujeme pro křečka Malé, chlupaté a roztomilé stvoření, ano budeme se bavit o křečkovi. Tento... více ...
​Na Slovensko za sněhem Máte rádi sjezdovky a jezdíte každý rok na zimní dovolenou na hory? Potom už jste... více ...
Čím potěšit nejmenší? Chcete koupit vašemu dítěti dárek, který ho zaručeně potěší? Nevíte si rady,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: