Více informací
Bydlení

Úsporné žárovky LED


Klíčová slova
LED, žárovky, šetření, světlo
Úsporné žárovky LED Kvalitní LED žárovky vám dokáží perfketně nahradit klasické obyčejné žárovky, bodovky nebo zářivky v kancelářích, domácnostech apod.
 
Co to je LED?
Zkratka LED znamená Light Emitting Diode neboli diodu vyzařující světlo. LED osvětlení nabízí celou řadu výhod a kladů ve srovnání s běžnými světelnými zdroji jako jsou žárovky, zářivky a výbojky. Ušetříte až 90% nákladů na osvětlení, vydrží až 50x déle než obyčejné žárovky a navíc nedochází k extrémnímu zahřívání světelného zdroje. Není to perfektní?
 
Barevné škály LED žárovek
Možná byste měli vědět, že barva LED světla je velice podobná barvě denního světla - což je pro psychologii člověka velice důležité. Obyčejné žárovky působí nevýrazně a uměle. 
Pokud se vám stane, že vám spadne na zem, nepořežete se. S LED žárovkami můžete snadno manipulovat. Zaručí vám nejen úsporu, ale také maximální bezpečnost. Při jejich výměně se ani nespálíte. I když jsou LED žárovky trošku dražší v porovnání s obyčejnými žárovky, investovat se do nich vyplatí, budou vám totiž maximálně vyhovovat a dlouho svítit. Jsou moderní a téměř každého fascinují na první pohled svým designem a elegancí. LED žárovky jsou zkrátka moderní a absolutním HITEM mezi žárovky!
 

Výhody, klady, plusy
LED žárovky se mohou pyšnit hned několika výhody.
  1. vysoká účinnost - uvádí se, že i 10x větší oproti obyčejným žárovkám
  2. co se týče rozsvícení a zhasínání, nijak to LED žárovkám nevadí a nepoškozuje je to. Po zapnutí se navíc rozsvítí do plného výkonu.
  3. nevyzařují ultrafialové ani infračervené světlo
  4. maximálně bezpečné - po rozbití se o ně nepořežete, ani vám nepřivodí popáleniny při dotyku s rozsvícenou žárovku
Energeticky úsporné žárovky 
LED žárovky jsou nejen energeticky úsporné ale navíc vysoce moderní. Architekti, výtvarníci, designéři... mi dají za pravdu, že estetika LED žárovek nemá chybu. Hodí se jak pro krátkodobé tak pro dlouhodobé svícení a to do domácností, kanceláří, obchodů apod.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Vodní skluzavka u Vás na zahradě? I to je možné Jak je známo, děti jsou velice aktivní stvoření a neustále potřebují něco dělat,... více ...
Vši, aneb jak na ně Veš dětská je obávaný parazit snad už od jakživa. Téměř každé dítě se s... více ...
Jak uspořádat kuchyň v malém prostoru  Snem některých z nás je mít prostornou kuchyni vybavenou moderními... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: